ДОГОВІР ОФЕРТИ

1. Визначення понять і загальні положення

1.1. «Адміністрація Сайту інтернет-магазину mused.com.ua (далі Адміністрація Сайту)» — уповноважені співробітники управління Сайтом, які організовують і/або здійснюють обробку персональних даних, а також визначають мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.
«Власник Сайту» — ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛИСА ЮЛІЯ КОСТЯНТИНІВНА, яка діє на підставі Виписки з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
«Замовлення» — оформлений запит Покупця на покупку Товарів, обраних на Сайті, відправлений за допомогою мережі Інтернет та/або повідомлений Покупцем Продавцю на електронну пошту.
«Згода» — вільно надане, конкретне, поінформоване та однозначне зазначення бажань особи, яким він або вона проявом чітких ствердних дій, підтверджує згоду на опрацювання своїх персональних даних.
«Конфіденційність персональних даних» — обов'язкова вимога для дотримання Одержувачем або іншою особою, доступ до персональних даних якій надано, не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.
«Користувач Сайту (далі Користувач)» — особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт.
«Обробка персональних даних» — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, реєстрацію, організацію, систематизацію, структурування, накопичення, зберігання, адаптацію чи уточнення (оновлення, зміну), пошук, ознайомлення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), розповсюдження, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
«Одержувач (Вантажоодержувач)» — особа, уповноважена на отримання Товару і вказана в Замовленні.
«Персональні дані» — це будь-яка інформація, що прямо чи опосередковано стосується фізичної особи, яку ідентифіковано чи можна ідентифікувати («суб'єкт персональних даних»).
«Персональний кабінет» — сервіс, за допомогою якого покупець має можливість отримати інформацію про зроблені замовлення, покупки та за наявності картки постійного клієнта, а також інші активності, здійснювані покупцем на Сайті.
«Покупець» — будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, фізична особа-підприємець, яка прийняла умови цієї Угоди та уклала договір купівлі-продажу Товару шляхом вчинення електронного правочину на Сайті, а саме оформлення Замовлення та отримання підтвердження про оформлення Замовлення від Продавця.
«Політика конфіденційності» — правило, що ним користуються всі співробітники адміністрації Сайту, яке регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні Сайту, при використанні сервісу, при замовленні, листуванні або телефонній розмові.
«Продавець» — юридична особа, що уклала договір купівлі-продажу Товару з Покупцем шляхом вчинення електронного правочину на Сайті, а саме, шляхом прийняття Замовлення та скерувала підтвердження про прийняття Замовлення.
«Сайт інтернет-магазину mused.com.ua (далі — Сайт)» — це інтернет ресурс, на базі якого здійснюється представлення та/або реалізація товару та послуг відповідного асортименту, шляхом вчинення електронного правочину в інформаційно-телекомунікаційній мережі за адресою: https://mused.com.ua/art-shop
«Товар» — об'єкт купівлі-продажу (річ), не вилучений і не обмежений у цивільному обороті і представлений до продажу на Сайті, шляхом розміщення у відповідному розділі Сайту.
«Угода» — це Угода користувача
«Файли Cookies» — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером, і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-сервера в HTTP-запиті під час спроби відкрити сторінку відповідного Сайту.
«IP-адреса» — унікальна мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудована за протоколом IP.
1.2. Ця Угода користувача є публічним Договором між власником Сайту і кожним користувачем нашого сервісу.
1.3. Використовуючи наш Сайт, ви зобов'язані ознайомитись та надати особисту згоду на цією Угодою Користувача та умовами користування Сайтом в цілому, а також з правилами і умовами, викладеними в кожному розділі, що входить в публічний договір від фізичної особи Сапунова Данили Володимировича. «Будь ласка, не використовуйте Сайт, якщо Ви не згодні з цією Угодою користувача».
1.4. Окрему важливу частину цієї Угоди користувача становить Політика конфіденційності та захист персональних даних користувачів.
1.4.1. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем Сайту.
1.4.2. Кожен Користувач, який надав Згоду відповідно до законодавства України має право в будь-який момент відкликати свою Згоду. У разі бажання відкликати Згоду Користувач повинен повідомити Адміністратору Сайту у розділі «Контакти», надіславши повідомлення Адміністрації сайту та заповнивши форму. Хочемо звернути вашу увагу, що відповідно до вимог законодавства у разі відкликання Згоди, відкликання наданої раніше Згоди не впливає на законність обробки персональних даних, що здійснювалась до відкликання такої Згоди.
1.5. Угода користувача застосовується тільки щодо Сайту, Адміністрація не контролює і не несе відповідальності за Сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на Сайті.
1.6. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди користувача. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди користувача на Сайті. Ваше подальше використання Сайту після розміщення нової редакції Угоди Користувача означає Вашу згоду з цими змінами.
1.7. У разі, якщо Користувач не згоден з будь-якими умовами Угоди користувача та/або не згоден дотримуватися умов Угоди користувача (або нової редакції Угоди користувача), він не має права користуватися можливостями/Сервісами Сайту та зобов'язаний припинити використання Сайту та покинути його.
1.8. Адміністрація Сайту має право у будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві у реєстрації та/або користуванні Сайтом у разі порушення ним умов цієї Угоди користувача.

2. Користування Сайтом

2.1 Реєстрація на сайті
2.1.1. Для того, щоб створити персональний кабінет та зареєструватись на Сайті, вам потрібно заповнити всі обов'язкові поля в реєстраційній формі у відповідному розділі Сайту. Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та своїх контактних даних. Якщо надання недостовірної інформації призведе до негативних наслідків для Користувача, Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за шкоду, спричинену такими наслідками.
2.1.2. Під час реєстрації на Сайті, Ви можете індивідуально вибрати собі логін і пароль для входу в Ваш Персональний кабінет. Таке привласнення логіна і пароля може бути вироблено в тому числі з використанням соціальних мереж. Здійснюючи авторизацію через соціальні мережі, Користувач повинен розуміти, що автоматично здійснюючи таку авторизацію надає Адміністрації сайту доступ до відкритих даних своєї сторінки в соціальній мережі, через яку він авторизується на сайті.
2.1.3. Реєструючись на Сайті, Ви визнаєте законною оплату товарів і послуг з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля.
2.1.4. Реєструючись на Сайті, Ви визнаєте, що товари і послуги, оплачені з використанням (підтвердженням) присвоєних Вам логіна і пароля, є сплаченими Вами.
2.2. Зобов'язання сторін.
2.2.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися із цим Положенням.
2.2.2. Користувач несе відповідальність за всі дії під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію Сайту.
2.2.3. Користувач зобов'язаний не робити дії, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-які дії, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.
2.2.4. Коментарі та інші записи Користувача/Покупця на Сайті не повинні в бути незаконними, шкідливими, загрозливими, наклепницькими, ображати моральність, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містять образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України і загальноприйнятих норм моралі та моральності. Коментарі/Відгуки Користувача/Покупця, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією Сайту без обмежень в межах, визначених законодавством.
2.2.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.
2.2.6. Після створення персонального кабінету Користувач зобов'язаний зберігати у таємниці логін та пароль. Користувач самостійно несе відповідальність за недопущення інших осіб до доступу до його Персонального кабінету.
2.2.7. Адміністрація Сайту має право розміщати рекламу на Сайті, тому будь-які матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою.
2.2.8. Адміністрація Сайту може в будь-який час без попереднього повідомлення скасовувати, змінювати, виправляти будь-які помилки або упущення в будь-якому розділі Сайту, а також вносити інші зміни в матеріали Сайту і розміщеної на ньому інформації про продукцію або ціни (якщо така є), призупиняти або припиняти роботу різних розділів Сайту, включаючи доступ до деяких функцій Сайту.
2.2.9. Адміністрація Сайту зобов'язується не перешкоджати правомірному використанню Користувачем Сайту.
2.2.10. Адміністрація Сайту може накладати обмеження на певні функції і послуги або обмежувати доступ Користувача до окремих розділів Сайту або до всього Сайту без повідомлення та будь-якої відповідальності зі свого боку.
2.3. Інтелектуальна власність
2.3.1. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на Сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Сайті, є власністю їхніх власників.
2.3.2. Користувач може переглядати і завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших Сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
2.4. Посилання на інші сайти
2.4.1. Посилання на інші ресурси (Сайти), які знаходяться на цьому Сайті, призначені виключно для ознайомлювальних цілей. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на Сайти, посилання на які знаходяться на цьому Сайті.
2.5. Повідомлення
2.5.1. Всі «листи», «повідомлення» та інші схожі вислови відносяться до електронного способу зв'язку (наприклад, електронною поштою), за умови збереження посилання на повідомлення стороною достовірних доказів того, що повідомлення було відправлено і отримано.
2.6. Обмеження відповідальності
2.6.1. Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, побічні, фактичні або випадкові збитки/або випадкові штрафні збитки (включаючи, без будь-яких обмежень, збиток, нанесений в зв'язку з втратою підприємства, не укладенням договору, неотриманням доходу, даних, інформації або перервою продуктивної діяльності), що виникли в результаті або у зв'язку з використанням або неможливістю використання цього Сайту або його змісту; або в зв'язку з цією Угодою користувача, навіть якщо Адміністрація Сайту отримала повідомлення про можливість виникнення такого збитку або порушення.
2.6.2. Крім умов, обумовлених у цій Угоді користувача, Адміністрація Сайту ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення або інші недоліки, а також несвоєчасність або недостовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому Сайті.
2.6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.
2.6.4. Викладене вище не впливає на законні права користувачів. Ніякі пункти цієї Угоди користувача і її окремих положень не можуть виключити або обмежити відповідальність Адміністрації Сайту за відповідальність, яка встановлена законом та не може бути обмежена за законом.
2.7. Вирішення конфліктів і суперечок
2.7.1. Всі питання і заяви, що стосуються використання цього Сайту обробляються уповноваженими співробітниками компанії. Користувач може звернутися до Адміністрації сайту через спеціальні ресурси сайту у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму.
2.7.2. Якщо Користувач, який вважає, що його/її права і/або інтереси були порушені адміністрацією Сайту, може відправити претензію через спеціальні ресурси сайту у розділі «Контакти», заповнивши відповідну форму, або скориставшись вікном чату на сайті. Повідомлення повинно бути українською або російською мовою із зазначенням повного юридичного імені (для юридичних осіб) або імені, прізвища та по батькові (для фізичних осіб), а також з вказанням зворотної адреси (поштової та електронної).
2.7.3. Протягом 10 робочих днів після отримання претензії адміністрація Сайту зобов'язується відправити відповідь по суті на електронну адресу відправника, вказану в листі.
2.7.4. Адміністрація Сайту не розглядає анонімні скарги або скарги, які не містять правдиву або повну інформацію, визначену у п.3.7.2. цієї Угоди.
2.7.5. У разі, якщо відправник не задоволений відповіддю, отриманою від адміністрації Сайту, або користувач не отримав її у призначений час, процедура повинна бути пройдена заново через поштове листування в порядку, визначеному законодавством України. Для цих цілей використовується юридична адреса Власника Сайту. Також термін відповіді від компанії в письмовій формі становить 20 календарних днів з моменту отримання такого листа.
2.7.6. У разі нерозв'язання спору через процедуру, визначену цією Угодою користувача, спор вирішується відповідно до законодавства України.

3. Правила продажу товарів на Сайті

3.1. Загальні положення
3.1.1. Цей розділ Згоди користувача — «Правила продажу товарів на Сайті» визначають порядок купівлі-продажу Товарів через Сайт, і відповідно до Цивільного Кодексу України є офіційною публічною офертою від Продавця, адресованій Користувачам (Покупцям), при спільному згадуванні також іменовані «Сторони», а окремо — «Сторона».
3.1.2. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладення та виконання договору купівлі-продажу.
3.1.3. До відносин між Продавцем і Покупцем застосовуються положення Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України «Про електронну комерцію», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833), Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (затверджено наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року № 104), Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями (затверджені наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р. № 103) та інших чинних в Україні нормативно-правових актів.
3.1.4. Права та обов'язки Сторін, викладені у чинній версії Правил продажу товарів на Сайті, є істотними умовами відповідних договорів купівлі-продажу між Продавцем та Покупцями.
3.2. Оформлення замовлення
3.2.1. Сторони домовляються, що Замовлення на конкретні Товари вважається підтвердженням укладення договору з моменту відправки Продавцем електронного листа за адресою, вказаною Покупцем, в якому Продавець підтверджує, що замовлення Покупця прийняте, і замовлені товари будуть відправлені Покупцеві. З цього моменту Покупець зобов'язується прийняти замовлені і доставлені товари і заплатити за них узгоджену суму, якщо вона ще не була сплачена.
3.2.2. Після отримання Замовлення, якщо Покупець надав згоду, Продавець може підтвердити дані Замовлення у Покупця по телефону, адресу, дату і час доставки товару включно. Дата і час доставки залежать від регіону доставки, кількості товару та часу, необхідного на обробку Замовлення.
3.2.3. Покупець несе відповідальність за точність та правильність інформації, що надається при оформленні Замовлення. Обробка наданих Покупцем даних здійснюється з метою укладання договору купівлі-продажу товару та його належного виконання Продавцем.
3.2.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець може звернутися до Продавця за телефоном гарячої лінії +380506833238. Інформація з Сайту Продавця є належним доказом у разі виникнення спорів з приводу Замовлень та порядку їх виконання.
3.2.5. Сторони домовляються, що цей розділ Угоди користувача регламентує відносини між Сторонами, що їх видно з такого Замовлення.
3.2.6. Ціна Товару зазначається поруч з певним найменуванням Товару, та може відрізнятись від ціни на аналогічний Товар в роздрібній мережі.
3.2.7. Доставка Продавцем замовлених Товарів тарифікується за ціною оператора доставки.
3.2.8. Ціна Товару на Сайту може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. До того ж ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
3.2.9. Оплата Товару Покупцем може бути здійснена такими способами:
всієї вартості Товару безготівковим розрахунком (попередня оплата) на сайті під час оформлення Замовлення через спеціальний сервіс LiqPay. У разі, якщо Покупець вибирає цей спосіб розрахунку під час оформлення Замовлення, Сайт автоматично переадресовує Покупця на сторінку сервісу;
3.2.10. Якщо під час оформлення Замовлення форма містить можливість вибрати додаткові послуги, то Покупець може замовити такі послуги за окрему встановлену доплату. До таки послуг відноситься пакування Товару у подарунковий папір, або подарунковий пакет, або крафт пакет тощо. Продавець може самостійно змінювати перелік додаткових послуг без попереднього повідомлення Покупця про такі зміни. У разі, якщо Продавець змінює перелік послуг, такі зміни не впливають на вже замовлені у підтвердженому Замовленні послуги.
3.3. Доставка
3.3.1. Покупець може самостійно обрати спосіб отримання товару, а саме: замовивши доставку на відділення Нової Пошти за вказаною адресою або замовивши самовивіз за вказаною адресою у розділі Контакти.
3.3.2. Доставка Товару здійснюється в усі регіони України, за винятком території проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей). Доставка здійснюється силами Перевізника. Продавець зобов'язується докласти всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, обумовлених з Покупцем, за винятком затримки в доставці, що сталися не з вини Продавця.
3.3.3. Обов'язок Продавця щодо передачі товару вважається виконаним з моменту передачі такого товару Перевізникові.
3.3.4. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому або особі, вказаній Покупцем як Одержувача Товару в Замовленні, Товару та проставлення Покупцем або Одержувачем підписи в документах, що підтверджують отримання Товару.
3.3.5. Замовлені Товари вручаються Покупцеві чи особі, зазначеній Покупцем в якості Одержувача Товару в Замовленні, при пред'явленні Покупцем або Одержувачем Товару паспорта (або іншого офіційного документа, який посвідчує особу) та/або збігу даних з даними, зазначеними при оформленні Замовлення. Доставлений Товар передається Покупцеві за адресою, вказаною Покупцем в Замовленні. Покупець несе відповідальність перед Продавцем за дії або бездіяльності осіб, зазначених Покупцем як Одержувача Товару в Замовленні, при здійсненні приймання Товару і підписання необхідних товаросупровідних документів.
3.3.6. Покупцю та/або Одержувачу Товару в момент приймання-передачі Товару Перевізник надає наступний пакет документів на Товар: видаткову накладну, касовий чек, гарантійний талон, якщо такий передбачений виробником.
3.3.7. Покупець або Одержувач підтверджує своїм підписом у документах Перевізника, що не має претензій до кількості, асортименту, комплектності і зовнішнього вигляду Товару. Покупець або Одержувач при прийманні товару зобов'язаний переконатися у відсутності на товарі видимих механічних пошкоджень і здійснити візуальну перевірку якості товару. Після приймання Товару Покупцем або Одержувачем, Продавець не приймає претензій по кількості та комплектності Товару.
3.4. Права покупця
3.4.1. Покупець має право купувати на Сайті товари, дотримуючись порядку, встановленого цією Угодою користувача.
3.4.2. Покупець має право відмовитися від Замовлення Товару, оформленого через Сайт, інформуючи про це Продавця.
3.4.3. Покупець має право на обмін/повернення товару згідно із ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомившись з правилами повернення товару.
3.4.4. Покупець має інші права, визначені законодавством України.
3.5. Зобов'язання покупця
3.5.1. Покупець зобов'язується в умовах, встановлених цієї Угоди Користувача, користуватися Сайтом.
3.5.2. Покупець зобов'язаний оплатити Товар способом оплати, обраним під час оформлення замовлення, або прийняти його в установленому порядку.
3.5.3. Покупець зобов'язаний забезпечити секретність даних підключення, не розголошувати їх третім особам і забезпечити, що жодні треті особи не скористаються його даними підключення для отримання послуг і/або для Замовлення або придбання Товару у Продавця. Покупець несе відповідальність за будь-які дії третіх осіб, якщо вони здійснені з використанням даних підключення Покупця. Всі обов'язки і відповідальність, що виникли або пов'язані з діями третіх осіб з використанням даних підключення Покупця, покладаються на Покупця.
3.5.4. Покупець, замовляючи доставку Товару, зобов'язується вказати місце доставки такого Товару.
3.5.5. Покупець зобов'язується особисто прийняти Товар або під час оформлення замовлення вказати іншу особу, яка прийме Товар.
3.5.6. Покупець має інші зобов'язання, визначенні Законодавством України.
3.6. Права продавця
3.6.1. Продавець залишає за собою право в будь-який час, не повідомивши Покупцеві, змінювати асортимент Товару повністю або частково.
3.6.2. Продавець має право на час технічних збоїв у роботі Сайту перервати обробку Замовлень, заздалегідь про це не повідомивши Покупцеві.
3.7. Зобов'язання продавця
3.7.1. Продавець зобов'язується довести до відома Покупця необхідну і достовірну інформацію про товар відповідно до вимог законодавства.
3.7.2. Продавець зобов'язується відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» дотримуватися права Покупця на конфіденційність наданої ним інформації, зазначеної у Замовлені.
3.7.3. Якщо Продавець, зважаючи на важливі обставини, не може поставити Покупцеві замовлений Товар, він зобов'язується запропонувати йому аналогічний, найбільш подібний за своїми характеристиками. Якщо Покупець відмовляється прийняти аналогічний або найбільш подібний за своїми характеристиками товар, Продавець зобов'язаний повернути покупцеві гроші, якщо оплата вже була здійснена, протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.
3.8. Характеристики товару
3.8.1. Інформація про кожний Товар на Сайті вказуються в описах товару та/або характеристиках Товару, розміщених на Сайті.
3.8.2. Продавець не несе відповідальність за те, що товари на Сайті за своїм кольором, формою або іншими параметрами можуть відрізнятися від реальних розмірів, форм або кольорів через налаштування монітора Покупця та/або через якість фотографій Товару.
3.9. Відповідальність
3.9.1. Покупець повністю відповідає за достовірність даних, зазначених у Замовленні. Якщо Покупець не надає точні дані, Продавець не несе відповідальність за наслідки, що виникають внаслідок використання Продавцем таких даних при виконанні ним своїх обов'язків перед Покупцем.
3.9.2. Продавець звільняється від будь-якої відповідальності у випадках, якщо шкода виникла через те, що Покупець, не врахувавши рекомендацій Продавця і своїх зобов'язань, надав згоду, в дійсності не ознайомившись із цією Угодою користувача, незважаючи на те, що такий обов'язок і реальну можливість це здійснити.
3.9.3. Якщо на Сайті є посилання на Сайти інших підприємств, установ, організацій та осіб, Продавець не несе відповідальність за розміщену ними інформацію і здійснювану діяльність.
Я ознайомився з Угодою користувача та гарантую, що усі умови цієї Угоди користувача мені зрозумілі, і приймаю їх безумовно і в повному обсязі, разом з тим на виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги, в тому числі шляхом кредитування. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. Включно, на перевірку зазначеної в цій Заявці інформації та не заперечую про передачу для можливого необхідного з'ясування цієї інформації третім особам, під якими розумію: фінансові установи, оператори мобільного та поштового зв'язку, інші фізичні та/або юридичні особи.