МАЙСТЕР-КЛАСИ У MUSED

Про класи

Illustration

Якщо ти хочеш розкрити свій творчий потенціал та відкрити у собі митця - наші майстер-класи стануть для тебе першим кроком на цьому шляху. Всього за декілька годин в нашій студії ти зможеш втілити свою маленьку творчу мрію.

Класи в Mused Art Space ідеально підходять для всіх, хто полюбляє малювати та має бажання навчитися творити з нуля. Тож, якщо ти прагнеш професійно освоїти сучасні напрями образотворчого мистецтва, отримати порцію гарного настрою, відпочити душею - наші класи саме те, що тобі потрібно.

Як проходять МК?

Кожен майстер-клас триває 1,5-3 години, протягом яких ти створиш унікальний витвір мистецтва під керівництвом нашого викладача. Всі класи мають невелику теоретичну та практичну частини, аби ефективність класу була максимальною.
Заняття проходять у приємній атмосфері студії, що сприяє творчому процесу. Група майстер-класу складає до 10 чоловік, щоб учні почували себе комфортно, а наші викладачі могли приділити належну увагу кожному.

ВСІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

3D abstraction

На майстер-класі з 3D абстракції ти зможеш створити неперевершену мінімалістичну картину, що стане родзинкою твого інтерʼєру.
Дай простір своїй уяві та всього за 1,5 години створи обʼємну композицію на полотні 50*70 см. Все що тобі потрібно - це гарний настрій, а наші майстри допоможуть перенести його на картину!

Дати МК: очікуєтьсяпісля відкриття

Вартість: 1200 грн

abstract therapy

На занятті з abstract-терапії ти зможеш виплеснути емоції на полотно, використовуючи акрилові фарби.
Немає жодних правил: лише ти і полотно. Наш майстер допоможе підібрати кольори, за бажанням запропонує нескладний референс та порадить як гармонійно розподілити кольори на полотні.
На майстер-класі ти творитимеш на полотні 50*70 см

Дати МК: очікуютьсяпісля відкриття

Вартість: 700 грн

resin art

Чи подобаються тобі заворожуючі картини в сучасних інтер'єрах, від яких не можна відірватися годинами? Хочеш також створити незабутню картину, столик, костер або тацю? Тоді цей майстер-клас саме для тебе. Живопис епоксидною смолою дозволяє з легкістю створювати витвори мистецтва і не потребує для цього жодної художньої освіти. Наш майстер-клас доведе, що мистецтво відкрите абсолютно для всіх, незалежно від віку та досвіду.
❗️Зверни увагу, що дана техніка не рекомендована вагітним, годуючим матерям та дітям до 16 років.

Дати МК: очікуютьсяпісля відкриття

Вартість: від 1000 грн

fluid art

Fluid Art - справжня магія в світі сучасного живопису. Ця техніка посилює твоє емоційне сприйняття і ти зможеш створити картину, що випромінює позитивну енергію. Майстер-клас з живопису рідким акрилом ідеально підійде для тих, хто полюбляє експериментувати, хоче навчитися творити з нуля і кому терміново потрібно розслабитися.
Обирай розмір картини 30*30 см або 40*40 см та записуйся на майстер-клас.

Дати МК: очікуютьсяпісля відкриття

Вартість: від 800 грн

animalistic art

Хочеш навчитися створювати красиві малюнки тварин всього за 1 заняття? Тоді майстер-клас з анімалістики саме для тебе.

Animalistic art - це новий майстер-клас, що допоможе освоїти техніку малювання тварин акрилом як художнику-початківцю, так і людині, що ніколи не тримала в руці пензлик.

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість: 950 грн

oil painting

Олійний живопис - це один із найголовніших напрямків в житті багатьох художників. За допомогою олійних фарб ти можеш створити свій унікальний маленький світ. Навчитися писати олією під силу кожному, навіть тим, хто ніколи не тримав пензлик у своїх руках. Наш майстер-клас надасть тобі впевненості в своїх силах і розкриє талант справжнього художника.

Обирай розмір картини 30*40 см або 40*50 см та записуйся на майстер-клас.

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість: від 750 грн

alcohol ink

Alсohol ink - це один із найсвіжіших та найтрендовіших напрямків в абстрактному живописі.Щоб отримати унікальну картину, потрібно всього лиш обрати кольорову гаму та почати захоплюючий процес змішування чорнил.
На майстер-класі ти можеш обрати створення картини 50*35 см або 50*70 см на білому або чорному папері.

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість: від 850 грн

interior art

Якщо ти хочеш прикрасити свій інтер'єр або зробити незвичайний подарунок, то цей майстер-клас спеціально для тебе.Картина акрилом - неповторний витвір мистецтва. Фінальний результат завжди має приголомшливий ефект.
Обирай розмір картини 40*50 см, 50*70 см або 60*80 см та приходь на майстер-клас.

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість: від 950 грн

pop art

Pop art - це стиль, який перетворив культуру буденності на справжнє миствецтво. Для цього напряму характерні зображення впізнаваних образів з кіно та реклами за допомогою яскравих фарб.

В поп-арті немає нічого складного. За декілька годин ти зможеш освоїти цей модний напрям сучасного живопису без жодного художнього досвіду.

Дати МК: очікуються після відкриття

Вартість: 750 грн

watercolor art

Акварельний живопис - це один із найестетичніших напрямів малювання. Даний тип живопису наразі є дуже популярним в комерційній ілюстрації. Він виглядає дуже свіжим та ідеально вписується в тренди сучасного дизайну.Якщо тобі подобаються акварельні ілюстрації і ти хочеш створити таку ж - цей майстер-клас для тебе.
На майстер-класі ти створиш картину розміром 30*21 см.

Дати МК: очікуються після відкриття

Вартість: 550 грн

painting clothes

Мрієш навчитися художньо розписувати одяг? Чи завжди хотіла намалювати героя з мультфільму на своїх улюблених джинсах? Тоді тобі до нас.

Наш майстер-клас надає можливість подарувати друге життя улюбленій речі і відчути себе справжнім дизайнером.

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість: 700 грн

майстер-клас на виїзді

Виїзний майстер-клас - це ідеальна можливість урізноманітнити будь-який івент. Наші класи підходять абсолютно для кожного, адже не потребують жодних художніх навичок.

Івент може проходити в будь-якому приміщенні. Все що потрібно для майстер-класу - бажання, стіл та стільці. Ми забезпечимо всіма необхідними матеріалами (фарби, полотна, пензлі та ін.)

Дата та вартість: індивідуально

корпоративний майстер-клас

Майстер-класи з живопису - це чудова ідея для корпоративу та тімбілдингу! Вони дозволяють повністю перезавантажити свідомість, забути про рутинні проблеми та зануритись з головою в океан креативу.

Дата та вартість: індивідуально