КУРСИ У MUSED

Про курси

Illustration

Багато людей хоче навчитися малювати, але інколи їм не вистачає часу або сміливості для першого кроку. Курси в Mused Art Space створені абсолютно для всіх, навіть для тих, хто ніколи не брав у руки пензлик.
Наша мета - зробити мистецтво доступним для кожного та допомогти втілити творчі мрії. Саме тому, ми створили спеціальні курси за авторськими методиками, що дозволяють досягати значних художніх успіхів за короткі терміни.

Як проходять курси

Кожен курс в залежності від напряму розділений на 4-8 занять, що тривають від 2 до 4 годин. Всі курси мають теоретичну та практичну частини, аби ефективність навчання була максимальною.

Заняття проходять у приємній атмосфері студії, що сприяє творчому процесу. Групи курсу складають до 10 чоловік, щоб учні почували себе комфортно, а наші викладачі могли приділити належну увагу кожному.

ВСІ КУРСИ

fashion illustration basic

Курс Fashion Illustration Basic - це ідеальна можливість оволодіти новою професією та почати займатися тим, що тобі до душі. Даний курс підійде як для ілюстраторів-початківців, так і для тих, хто ніколи не малював, проте бажає відкрити для себе дещо нове. Тож, якщо тобі подобаються сучасні фешн ілюстрації і ти хочеш навчитися створювати модні скетчі - цей курс для тебе.

Графік занять: індивідуальноСтарт курсу: за запитомВартість: 6500 грн

interior painting

Інтер'єрна картина - один з найсвіжіших напрямів сучасного живопису. Процес створення інтер'єрної картини дозволяє відчути себе справжнім дизайнером і виразити всі твої емоції творчим шляхом. Курс Interior Painting - ідеально підходить для тих, хто ніколи не малював, але хоче прикрасити свій інтер'єр сучасним витвором мистецтва.

Графік занять: за розкладомСтарт курсу: за запитомВартість: 3400 грн

botanical illustration basic

Ботанічна ілюстрація - один із найпопулярніших напрямів в мистецтві протягом декількох століть. Курс Botanical Illustration Basic - базовий курс з ботанічного живопису. Він підійде як новачкам, які мріють навчитися роботі з акварельними фарбами в області ботанічного живопису, так і більш досвідченим ілюстраторам, які хочуть вдосконалити свої професійні навички.

Графік занять: індивідуальноСтарт курсу: за запитомВартість: 4700 грн

oil painting basic

Олійний живопис - одна з найвищих форм образотворчого мистецтва. Курс Oil Painting basic - базовий курс з олійного живопису, який ідеально підійде як новачкам, які хочуть навчитися малювати олійними фарбами, так і більш досвідченим художникам, які бажають спробувати новий напрям для себе та створити неповторний витвір мистецтва.

Графік занять: за розкладомСтарт курсу: за запитомВартість: 3500 грн

watercolor painting

Базовий курс з акварельного живопису підходить для тих, хто хоче знайти собі хобі або розширити свої професійні навички. Даний курс ідеально підходить як для початківців, щоб розпочати свій творчий шлях.

Якщо тобі подобаються акварельні картини і ти хочеш створювати такі ж - цей курс для тебе

Графік занять: індивідуальноСтарт курсу: за запитомВартість: 4000 грн