Про галерею

Mused Art Gallery - це місце, де зібрані найкращі роботи художників - викладачів нашої студії. Всі картини унікальні і неповторні. Кожна експозиція має свій настрій та стиль, палітру кольорів та емоцій.

Тут ти можеш придбати картину, яка ідеально доповнить твій інтер'єр або стане прекрасним подарунком для твоїх близьких.

ВСІ
КАРТИНИ
ОЛІЙНИЙ
ЖИВОПИС
АКВАРЕЛЬНИЙ
ЖИВОПИС
ALCOHOL
INK
RESIN
ART
FLUID
ART
ЖИВОПИС
АКРИЛОМ
POP
ART

Олійний живопис

Олійний живопис - одна з найвищих форм образотворчого мистецтва. Цей напрям завжди користувався популярністю серед художників.

За допомогою олійних фарб створюються неймовірні картини, які відрізняються своєю живістю та красою. Картини, що написані олійними фарбами можуть зберігати свій первинний вигляд десятки років.

Акварельний живопис

Акварельний живопис - це один із найестетичніших напрямів малювання. Даний тип живопису наразі є дуже популярним в комерційній ілюстрації. Він виглядає дуже свіжо та ідеально вписується в тренди сучасного дизайну.

Картини, що написані акварельними фарбами, неймовірно легкі, ніби насичені повітрям.

Alcohol ink

Alcohol ink - це один із найсвіжіших та найтрендовіших напрямків в абстрактному живописі. Ця техніка характеризується унікальністю, адже кожна картина неповторна.

Тут поєднуються різноманітні кольори та відтінкі, плавні переходи та контури. Все це надає картинам легкості і невагомості.

Resin art

Resin art - це одна з найбільш магічних сучасних технік малювання. У даному напрямі всі картини - це політ фантазії художника.

При створенні картин використовується епоксидна смола в поєднанні з різними палітрами кольорів. В результаті цього зв'язку з'являються неперевершені абстрактні шедеври.

Fluid art

Fluid art - це казкове диво в світі сучасного абстрактного живопису. Цей напрям не має жодних кордонів.

Все, що використовує автор при створенні картини - це рідкий акрил, свої відчуття та інтуїцію. Кожна картина є унікальною і випромінює позитивну енергію.

Живопис акрилом

Живопис акрилом - один із основних напрямів сучасного мистецтва. За допомогою акрилу, текстурної пасти та інших матеріалів, картини перетворюються на справжні витвори мистецтва.

Кожна картина є унікальною і має приголомшливий ефект.

Pop art

Поп-арт - це стиль, який перетворив культуру буденності на справжнє миствецтво. Для цього напряму характерні зображення впізнаваних образів з кіно та реклами за допомогою яскравих фарб.

Поп-арт в інтер'єрі - один із найбільш яскравих та цікавих стилів.

Click to order
ЗАВМОВЛЕННЯ В MUSED ART SHOP
Total: 
Доставка
Місто та відділеня Нової Пошти
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone