ПРО СТУДІЮ

Mused Art Space - ідеальний простір для твоєї творчості. Тут ти знайдеш свою музу, поринеш у чарівну атмосферу творчості та створиш унікальну картину своїми руками під пильним керівництвом професійних художників.

Місія

Мистецтво рухає нас вперед і допомагає знайти спосіб самовираження.

Ми прагнемо, аби кожна людина могла розвиватись через призму створення, основна мета нашого артпростору - надихнути на творчість якомога більше людей.

Візія

Ми прагнемо пробудити в людях творчий початок і стимулювати політ їхньої фантазії, щоб вони могли розкрити свій потенціал, ділитися радістю мистецтва і надихати інших, день за днем створюючи кращий світ навколо себе.

НАШІ ЦІННОСТІ

ми обожнюємо все те, що ми робимо

В нашу арт-студію ми вклали наш час, сили та душу, щоб кожен міг знайти тут своє натхнення та поринути в атмосферу мистецтва.

в кожній людині живе художник

Ми впевнені, що в кожному із нас від народження є творчий початок, але часто ми забуваємо про нього, адже дуже багато часу віднімає робота та життєва рутина. Саме тому, наша мета - пробудити маленького художника і надати можливість йому вирости.

ми любимо і піклуємося про своїх учнів

Ми раді всім, хто вирішив відкрити мистецтво для себе та розпочати свій творчий шлях. Наше завдання - прибрати усі відволікаючі фактори які можуть виникати на цьому шляху і надати найкращий сервіс. Наша арт-студія розвивається з кожним днем і ми зробимо все можливе, щоб наші учні розвивались разом з нами. Усмішки на обличчях наших клієнтів - це те, що мотивує нас на рух вперед.

ми цінуємо нашу команду

Кожний учасник нашої команди по своєму креативний та талановитий. Ми всі різні, але нас об'єднала спільна ідея - навчити творити та виражати себе за допомогою мистецтва кожного, хто цього забажає і тим самим зробити світ кращим.

творчість відкрита для всіх

Мистецтво не належить елітам, мистецтво - це природне вираження креативності, яке доступне кожному. В нашому арт-просторі, ми на власному прикладі переконалися, що кожен може навчитися творити в будь-якому віці, навіть якщо раніше жодного разу не тримав пензлик у своїх руках.

не існує ідеального мистецтва

Не існує ніякого ідеалу. Немає ніяких правил. Є тільки картини, які так і не були створені. Ми вважаємо, що краще створити неідеальну картину, ніж не створити нічого і жалкувати про те, що так і не спробував.

мистецтво - це один із найкращих видів терапії

Творчість - це заняття для душі. Воно сприяє зняттю стресу, допомагає виплеснути негативні емоції та звільнити голову від зайвих думок. Малювання розслабляє, надає сил, енергії та натхнення. Саме цьому, ми вирішили створити ідеальний арт-простір, де можна одночасно творити та відпочивати душею.

Illustration

НАША КОМАНДА

Юлія

Привіт, мене звати Юля!
Приблизно 2 роки тому я вирішила створити арт-простір, де можна було би зануритися у атмосферу творчості та насолоджуватись процесом написання картин, простір, у якому все відбувається легко та невимушено, простір, куди тобі 100% захочеться повертатися ще раз і ще раз. Саме так і з'явився Mused Art Space :)
Тож, приходь до нас і я з радістю все покажу та розкажу про студію, а також поспілкуюся з тобою про мистецтво.
До зустрічі у Mused Art Space!

Андрій

Привіт, мене звати Андрій. Я художник за внутрішнім покликом. Маю художню освіту, що привела мене у яскравий світ живопису.

Єдине правило талановитого митця - це відсутність правил. Маю свій особистий погляд на живопис. Для мене полотно - це емоція, інший світ.

З нетерпінням чекатиму на тебе у Mused Art Space на своїх заняттях і буду радий надихнути тебе на створення справжнійх шедеврів.

Олександра

Привіт, мене звати Олександра! Я графічний дизайнер за освітою, закінчила Інститут архітектури та дизайну у Національному університеті «Львівська політехніка».
Я займаюсь мистецтвом усе життя і за свій творчий шлях оволоділа багатьма техніками мистецтва, брала участь у художніх конкурсах всеукраїнського і міжнародного рівня, де займала призові місця. Свої ідеї найбільше люблю втілювати на полотні, олійними фарбами.
Люблю відкривати нове, виходити за межі звичайного і відчувати свободу у творчості та з радістю допоможу тобі в цьому у Mused Art Space.

Антоніна

Привіт, я Тоня. Маю художню освіту за спеціальністю художник - керамік. Після навчання деякий час працювала за спеціальністю, проте подальший шлях був далеким від творчості. Та всередині мене завжди залишалася надія пов'язати себе з мистецтвом. Відтепер я частина команди Mused і разом з тобою освоюю сучасні напрями живопису.

Якщо в тебе виникають запитання з живопису - приходь у Mused Art Space і ми допоможемо тобі знайти ідеальний для тебе напрям в сучасному мистецтві!


Ольга

Привіт, мене звати Оля. Я завжди полюбляла малювати, але ніколи на це не вистачало часу. Тепер, завдяки Mused Art Space з'явилася можливість творчо розвиватися, і пробувати різні стилі живопису.

З радістю допоможу і тобі вибрати той напрямок творчості який найбільше підійде, надихне, допоможе відпочити від повсякденної рутини, або навіть сприятиме відкриттю новової професії.

До зустрічі у студії :)