ПРО СТУДІЮ

Mused Art Space - ідеальний простір для твоєї творчості. Тут ти знайдеш свою музу, поринеш у чарівну атмосферу творчості та створиш унікальну картину своїми руками під пильним керівництвом професійних художників.

Місія

Мистецтво рухає нас вперед і допомагає знайти спосіб самовираження.

Ми прагнемо, аби кожна людина могла розвиватись через призму створення, основна мета нашого артпростору - надихнути на творчість якомога більше людей.

Візія

Ми прагнемо пробудити в людях творчий початок і стимулювати політ їхньої фантазії, щоб вони могли розкрити свій потенціал, ділитися радістю мистецтва і надихати інших, день за днем створюючи кращий світ навколо себе.

НАШІ ЦІННОСТІ

ми обожнюємо все те, що ми робимо

В нашу арт-студію ми вклали наш час, сили та душу, щоб кожен міг знайти тут своє натхнення та поринути в атмосферу мистецтва.

в кожній людині живе художник

Ми впевнені, що в кожному із нас від народження є творчий початок, але часто ми забуваємо про нього, адже дуже багато часу віднімає робота та життєва рутина. Саме тому, наша мета - пробудити маленького художника і надати можливість йому вирости.

ми любимо і піклуємося про своїх учнів

Ми раді всім, хто вирішив відкрити мистецтво для себе та розпочати свій творчий шлях. Наше завдання - прибрати усі відволікаючі фактори які можуть виникати на цьому шляху і надати найкращий сервіс. Наша арт-студія розвивається з кожним днем і ми зробимо все можливе, щоб наші учні розвивались разом з нами. Усмішки на обличчях наших клієнтів - це те, що мотивує нас на рух вперед.

ми цінуємо нашу команду

Кожний учасник нашої команди по своєму креативний та талановитий. Ми всі різні, але нас об'єднала спільна ідея - навчити творити та виражати себе за допомогою мистецтва кожного, хто цього забажає і тим самим зробити світ кращим.

творчість відкрита для всіх

Мистецтво не належить елітам, мистецтво - це природне вираження креативності, яке доступне кожному. В нашому арт-просторі, ми на власному прикладі переконалися, що кожен може навчитися творити в будь-якому віці, навіть якщо раніше жодного разу не тримав пензлик у своїх руках.

не існує ідеального мистецтва

Не існує ніякого ідеалу. Немає ніяких правил. Є тільки картини, які так і не були створені. Ми вважаємо, що краще створити неідеальну картину, ніж не створити нічого і жалкувати про те, що так і не спробував.

мистецтво - це один із найкращих видів терапії

Творчість - це заняття для душі. Воно сприяє зняттю стресу, допомагає виплеснути негативні емоції та звільнити голову від зайвих думок. Малювання розслабляє, надає сил, енергії та натхнення. Саме цьому, ми вирішили створити ідеальний арт-простір, де можна одночасно творити та відпочивати душею.

Illustration

НАША КОМАНДА

Юлія

Привіт, мене звати Юля!
Приблизно 2 роки тому я вирішила створити арт-простір, де можна було би зануритися у атмосферу творчості та насолоджуватись процесом написання картин, простір, у якому все відбувається легко та невимушено, простір, куди тобі 100% захочеться повертатися ще раз і ще раз. Саме так і з'явився Mused Art Space :)
Тож, приходь до нас і я з радістю все покажу та розкажу про студію, а також поспілкуюся з тобою про мистецтво.
До зустрічі у Mused Art Space!