FASHION ILLUSTRATION BASIC

Про курс

Illustration

Fashion ілюстрація - це одна з технік швидкого малюнку, яка необхідна для ілюстраторів, що працюють в сфері моди та дизайну. Даний напрям надає можливість швидко зобразити творчий задум модних образів, передати атмосферу та настрій в малюнку. Стилістика ілюстрацій передбачає повну свободу та фантазію.

Індивідуальний курс Fashion Illustration Basic - це ідеальна можливість оволодіти новою професією та почати займатися тим, що тобі до душі. Даний курс підійде як для ілюстраторів-початківців, так і для тих, хто ніколи не малював, проте бажає відкрити для себе дещо нове. Тож, якщо тобі подобаються сучасні фешн ілюстрації і ти хочеш навчитися створювати модні скетчі - цей курс для тебе.

Програма курсу

Заняття 1. Побудова фігури. Пропорції.Заняття 2. Деталізація частин тіла: руки, кисті, ноги, стопи.Заняття 3. Fashion портретЗаняття 4. ГардеробЗаняття 5. Аксесуари: косметика, прикрасиЗаняття 6. Аксесуари: сумки, туфліЗаняття 7. Fashion ілюстрація з натуриЗаняття 8. Портфоліо

Результат

За підсумком курсу, ти освоїш основні техніки створення ескізів, навчишся створювати з нуля правильні скетчі одягу, аксесуарів та фігур у стилі fashion ілюстрації. Також, під керівництвом нашого викладача, ти попрацюєш з різними матеріалами.

Закінчивши курс Fashion Illustration Basic, ти зможеш застосувати свої навички в різних сферах професійної діяльності.

Деталі курсу

Тривалість курсу: 8 занятьРозклад занять: ІндивідуальноСтарт курсу: за запитомВартість курсу: 6500 грн