ALCOHOL INK

Про клас

Alco ink - це один із найсвіжіших та найтрендовіших напрямків в абстрактному живописі. Щоб отримати унікальну картину, потрібно всього лиш обрати кольорову гаму та почати захоплюючий процес змішування чорнил.

Для того щоб створювати шедеври спиртовими чорнилами не потрібно мати спеціальну освіту. Все що потрібно мати - це гарний настрій.

Картини

На майстер-класі ти створиш картину розміром картину розміром 50*35 см або 50*70 см обравши білий або чорний папір як основу. Ти дізнаєшся все про матеріали, оволодієш основами даної техніки, навчишся підбирати палітру кольорів, створювати плавні кольорові переходи та будувати композицію.

Все це допоможе твоїй картині стати неповторним шедевром, який зачаровує погляд.

Результат

За підсумком майстер-класу, ти отримаєш незабутній досвід, заряд чудового настрою і, звичайно ж, яскраву картину або столик в абстрактному стилі, які ідеально впишуться у твій інтер'єр.

Якщо хочеш створити більшу картину, ми допоможемо тобі реалізувати будь-яке творче бажання на індивідуальному занятті.

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

Дати МК: 11 жовтня о 19:00
24 жовтня о 15:00
Тривалість - 2 години
Вартість - від 850 грн

Столики

У квітні 2020 команда Mused започаткувала абсолютно новий спосіб роботи зі спиртовими чорнилами, а саме - створення столиків для інтер'єру.

В рамках майстер-класу ти зможеш створити столик висотою 51 см та діаметром 47 см з чорною або сірою металевою основою.

Візерунок на столику кожен учасник майстер-класу створює самостійно, обираючи кольорову палітру. По закінченню майстер-класу столики покриваються захисним шаром смоли.

ЗАПИС НА КЛАС
alcohol inks
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати запису та способу оплати.
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone