ПРАВИЛА СТУДІЇ

1. Права та обов'язки

1.1. Клієнт зобов'язаний:
1.1.1. Відміняти чи переносити заняття на іншу дату не пізніше 18 години 00 хвилин дня, що передує дню проведення заняття. У іншому випадку сплачена сума коштів згорає і не повертається.
1.1.2. Приходити на Майстер-клас / заняття Курсу не пізніше, ніж за 5 (п'ять) хвилин до його початку.
1.1.3. Дотримуватися вказівок персоналу студії та (або) третіх осіб, залучених до проведення Майстер-класу / Курсу.
1.1.4. Дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки під час проведення Майстер-класу / Курсу.
1.1.5. Не завдавати шкоду майну Арт-студії та (або) третіх осіб.
1.1.6. Вчасно та в повному обсязі оплатити послуги студії.

1.2. Клієнту заборонено:
1.2.1. Знаходитися у приміщенні Арт-студії в стані алкогольного та (або) наркотичного сп'яніння.
1.2.2. Приносити та споживати їжу, розпивати алкогольні напої, вживати наркотичні речовини, курити в приміщенні Арт-студії.
1.2.3 Відвідувати Майстер-клас / Курс за наявності ознак інфекційного захворювання
1.2.4. Виносити майно Арт-студії за межі її приміщення.

1.3. Студія має право:
1.3.1. Перенести Майстер-клас / Курс на іншу дату та (або) час, попередивши про це Клієнта.
1.3.2. Змінювати розклад Майстер-класів / Курсів, залежно від попиту або інших об'єктивних подій.
1.3.3. Відсторонити від Майстер-класу / Курсу особу, у випадку прояву з її боку агресії до персоналу студії або інших осіб та (або) псування майна Арт-студії.
1.3.4. Проводити заняття по передоплаті. Якщо передоплата за заняття не внесена клієнтом та група не набрана, студія залишає за собою право змінити розклад або відмінити заняття.

2.1. Арт-студія не є навчальним закладом та не проводить навчання Клієнтів, а тому не несе відповідальності за неможливість Клієнтом самостійно створити об'єкт мистецтва без вказівок викладача.
2.2. Арт-студія не несе відповідальності, якщо створений Клієнтом об'єкт мистецтва не виправдає його очікування.
2.3. Арт-студія не несе відповідальності за особисті речі Клієнта, що знаходиться в приміщенні Арт-студії.
2.4. Клієнт несе майнову відповідальність за шкоду, завдану майну Арт-студії та (або) третіх осіб, які знаходяться у приміщенні Арт-студії (в тому числі інших клієнтів).
2.5. У випадку завдання шкоди майну Арт-студії та (або) третіх осіб, які знаходяться у приміщенні Арт-студії (в тому числі інших клієнтів), Клієнт зобов'язаний негайно сплатити на користь Арт-студії або іншим клієнтам компенсацію, що розраховується, залежно від розміру завданої шкоди.
2.6. Арт-студія не несе відповідальності, якщо Клієнт не встигне закінчити створення об'єкту мистецтва протягом Майстер-класу / Курсу.

3. Персональні дані

3.1. Клієнт, здійснюючи запис на Майстер-клас / Курс, надає згоду на обробку його персональних даних.
3.2. Володільцем та розпорядником персональних даних є ФОП Лиса Юлія Костянтинівна.
3.3. До персональних даних, які можуть збиратися відносяться: ПІБ фізичної особи, номер телефону, дата народження, адреса електронної пошти.
3.4. Персональні дані збираються з метою надання Клієнту послуг та обміну інформацією, в тому числі щодо Майстер-класів / Курсів, які проводяться Арт-студією, а також для налаштування та показу рекламних оголошень.

4. Інші положення

4.1. Клієнт надає згоду на знімання його (його дитини) фотографом студії (у цілях подальшої реклами) та камерами відеоспостереження, встановленими у приміщенні Арт-студії.
4.2. Клієнт має право проводити фото-, відеозйомку у процесі Майстер-класу / Курсу. Забороняється використання такі фото-, відеоматеріали в комерційних цілях.
4.3. Клієнт надає згоду на направлення йому інформаційних матеріалів, зокрема про нові та актуальні Майстер-класи / Курси.
4.4. У разі введення карантину, запровадженого Кабінетом Міністрів України, кошти внесені за Майстер-клас / Курс, не повертаються, але послуги будуть перенесені та надані у повному обсязі у рамках розкладу після того, як карантин буде скасований урядом України.

2. Відповідальність