ПРАВИЛА СТУДІЇ

1. Права та обов'язки

1.1. Клієнт зобов'язаний:
1.1.1. Відміняти чи переносити заняття на іншу дату не пізніше 18 години 00 хвилин дня, що передує дню проведення заняття. У іншому випадку сплачена сума коштів згорає і не повертається.
1.1.2. Приходити на Майстер-клас / заняття Курсу не пізніше, ніж за 5 (п'ять) хвилин до його початку.
1.1.3. Дотримуватися вказівок персоналу студії та (або) третіх осіб, залучених до проведення Майстер-класу / Курсу.
1.1.4. Дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки під час проведення Майстер-класу / Курсу.
1.1.5. Не завдавати шкоду майну Арт-студії та (або) третіх осіб.
1.1.6. Вчасно та в повному обсязі оплатити послуги студії.

1.2. Клієнту заборонено:
1.2.1. Знаходитися у приміщенні Арт-студії в стані алкогольного та (або) наркотичного сп'яніння.
1.2.2. Приносити та споживати їжу, розпивати алкогольні напої, вживати наркотичні речовини, курити в приміщенні Арт-студії.
1.2.3 Відвідувати Майстер-клас / Курс за наявності ознак інфекційного захворювання
1.2.4. Виносити майно Арт-студії за межі її приміщення.

1.3. Студія має право:
1.3.1. Перенести Майстер-клас / Курс на іншу дату та (або) час, попередивши про це Клієнта.
1.3.2. Змінювати розклад Майстер-класів / Курсів, залежно від попиту або інших об'єктивних подій.
1.3.3. Відсторонити від Майстер-класу / Курсу особу, у випадку прояву з її боку агресії до персоналу студії або інших осіб та (або) псування майна Арт-студії.
1.3.4. Проводити заняття по передоплаті. Якщо передоплата за заняття не внесена клієнтом та група не набрана, студія залишає за собою право змінити розклад або відмінити заняття.

2.1. Арт-студія не є навчальним закладом та не проводить навчання Клієнтів, а тому не несе відповідальності за неможливість Клієнтом самостійно створити об'єкт мистецтва без вказівок викладача.
2.2. Арт-студія не несе відповідальності, якщо створений Клієнтом об'єкт мистецтва не виправдає його очікування.
2.3. Арт-студія не несе відповідальності за особисті речі Клієнта, що знаходиться в приміщенні Арт-студії.
2.4. Клієнт несе майнову відповідальність за шкоду, завдану майну Арт-студії та (або) третіх осіб, які знаходяться у приміщенні Арт-студії (в тому числі інших клієнтів).
2.5. У випадку завдання шкоди майну Арт-студії та (або) третіх осіб, які знаходяться у приміщенні Арт-студії (в тому числі інших клієнтів), Клієнт зобов'язаний негайно сплатити на користь Арт-студії або іншим клієнтам компенсацію, що розраховується, залежно від розміру завданої шкоди.
2.6. Арт-студія не несе відповідальності, якщо Клієнт не встигне закінчити створення об'єкту мистецтва протягом Майстер-класу / Курсу.

3. Персональні дані

3.1. Клієнт, здійснюючи запис на Майстер-клас / Курс, надає згоду на обробку його персональних даних.
3.2. Володільцем та розпорядником персональних даних є ФОП Лиса Юлія Костянтинівна.
3.3. До персональних даних, які можуть збиратися відносяться: ПІБ фізичної особи, номер телефону, дата народження, адреса електронної пошти.
3.4. Персональні дані збираються з метою надання Клієнту послуг та обміну інформацією, в тому числі щодо Майстер-класів / Курсів, які проводяться Арт-студією, а також для налаштування та показу рекламних оголошень.

4. Інші положення

4.1. Клієнт надає згоду на знімання його (його дитини) фотографом студії (у цілях подальшої реклами) та камерами відеоспостереження, встановленими у приміщенні Арт-студії.
4.2. Клієнт має право проводити фото-, відеозйомку у процесі Майстер-класу / Курсу. Забороняється використання такі фото-, відеоматеріали в комерційних цілях.
4.3. Клієнт надає згоду на направлення йому інформаційних матеріалів, зокрема про нові та актуальні Майстер-класи / Курси.
4.4. У разі введення карантину, запровадженого Кабінетом Міністрів України, кошти внесені за Майстер-клас / Курс, не повертаються, але послуги будуть перенесені та надані у повному обсязі у рамках розкладу після того, як карантин буде скасований урядом України.

2. Відповідальність

5. Карантинні обмеження

5.1. Під час дії жовтої зони карантинних обмежень клієнтам дозволяється відвідування заняття за наявності "жовтого" (діє 30 днів) або "зеленого" сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР тесту, зробленого не пізніше 72 годин до відвідування студії, або довідки про одужання, яка діє 180 днів
5.2. Під час дії помаранчевої та червоної зони карантинних обмежень клієнтам дозволяється відвідування заняття за наявності "зеленого" сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР тесту, зробленого не пізніше 72 годин до відвідування студії, або довідки про одужання, яка діє 180 днів