Раді вітати тебе у Mused Art Space!

Мистецтво для кожного

Привіт! Ми впевнені, що в тобі є творчий потенціал, але іноді не вистачає сміливості, щоб його розкрити. Запам'ятай, що мистецтво відкрито для кожного і ніколи не пізно розпочати свій творчий шлях.

Mused Art Space - місце, де ти відчуєш себе справжнім художником, адже наші майстер-класи та курси дозволяють створювати справжні шедеври, навіть за відсутності досвіду. Головне - зробити перший крок!

Mused Art Space - ідеальний простір для твоєї творчості. Тут ти знайдеш свою музу, поринеш в чарівну атмосферу творчості та створиш унікальну картину своїми руками під пильним керівництвом професійних художників.

Ми прагнемо того, аби кожна людина могла розвиватись через призму створення, саме тому, основна мета нашого артпростору - надихнути на творчість якомога більше людей.

НАПРЯМИ СТУДІЇ

fashion ілюстрація

Fashion ілюстрація - це одна з технік швидкого малюнку, яка необхідна для ілюстраторів, що працюють в сфері моди та дизайну.

Даний напрям надає можливість швидко зобразити творчий задум модних образів, передати атмосферу та настрій в малюнку. Стилістика ілюстрацій передбачає повну свободу та фантазію.

ботанічна ілюстрація

Ботанічна ілюстрація - один із найпопулярніших напрямів в мистецтві протягом декількох століть. Ми вважаємо, що сьогодні кожен художник-початківець повинен себе спробувати в цьому напрямі.

Даний вид живопису дозволяє створювати одночасно привабливі та реалістичні ілюстрації, які передають всю естетику живих рослин.

абстрактний живопис

Абстрактний живопис - ідеально підходить як для тих, хто ніколи не малював, так і для тих, хто просто хоче прикрасити свій інтер'єр сучасним витвором мистецтва.

Даний напрям об'єднує в собі найтрендовіші техніки: Fluid Art, Resin Art, Alko Inks та інші.

Абстрактний живопис сприяє повному зануренню у світ творчості, а також допомагає зняти стрес та отримати незабутні емоції.

олійний живопис

Олійний живопис - одна з найвищих форм образотворчого мистецтва. За допомогою олійних фарб створюються неймовірні картини різних жанрів. Даний напрям має популярність вже більше 100 років та залишається актуальним і сьогодні.

Олійний живопис відрізняється своєю живістю та красою, окрім цього, перевагою олійних фарб є повільна швидкість висихання, що дозволяє вносити корективи в будь-який момент.

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

живопис для дітей

Курси малюнку для дітей - ідеальна можливість розкрити творчий потенціал дитини та розпочати шлях у світі мистецтва. В процесі малювання діти розвивають креативне мислення, стимулюють свою уяву та розкривають свою індивідуальність.

Крім цього, у дітей які багато малюють вдосконалюється пам'ять, формується естетичний смак та з'являється можливість дивитись на світ по іншому.

Про студію

ЗАПИС НА КУРС
fashion illustration basic
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати запису та способу оплати.
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone