OIL PAINTING

Про курс

Олійний живопис - одна з найвищих форм образотворчого мистецтва. За допомогою олійних фарб створюються неймовірні картини різних жанрів. Даний напрям має популярність вже більше 100 років та залишається актуальним і сьогодні. Олійний живопис відрізняється своєю живістю та красою, окрім цього, перевагою олійних фарб є повільна швидкість висихання, що дозволяє вносити корективи в будь-який момент.

Курс Oil Paintings - підійде як новачкам, так і досвідченим художникам, які хочуть спробувати новий напрям для себе та створити унікальний шедевр.

Програма

Заняття 1. Основи олійного живопису. Перенесення об'ємів на холст. Деталізація олівцем. Підготовка фону: кольорове тонування поверхні. Початок створення першої картини олією.
Заняття 2. Промальовка світла і тіні. Створення основного шару картини. Фінальна деталізація роботи.
Заняття 3. Різноманітні техніки і робота з мастихіном. Робота з композицією за твоїм вибором. Підготовка фону: кольорове тонування поверхні. Початок створення другої картини олією.
Заняття 4. Створення основного шару другої картини. Фінальна деталізація роботи мастихіном та іншими інструментами.
Заняття 5-6. Повітряно-просторова перспектива. Деталізація. Техніка передачі світла і тіні. За два заняття ти створиш неповторний шедевр, узагальнюючи усі навички, набуті на курсі.

Результат

За підсумком курсу, ти освоїш техніки масляного живопису, дізнаєшся про догляд за інструментами та матеріалами, а також зможеш розвинути своє композиційне бачення та образне мислення. Окрім цього, наші викладачі поділяться з тобою своїми секретами та допоможуть сформувати твій власний стиль.

Закінчивши курс Oil Paintings, ти зможеш втілювати всі свої ідеї на полотні та почати свою професійну діяльність, створюючи яскраві шедеври.

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

Тривалість - 6 занять
Вартість - 3500 грн

Розклад занять

Ранкова група: Пн / Пт з 11:00 до 13:00
Вечірня група: Чт з 19:00 до 21:00
До курсу можна приєднатись в будь-який момент

ЗАПИС НА КУРС
oil painting
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати запису та способу оплати.
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone