ART CO-WORKING

Про коворкінг

Натхнення для художника - найважливіша частина всього творчого процесу. Проте не завжди можна їм насолодитися сповна, особливо коли заважають домашні турботи. Саме цьому, ми створили місце, де кожен зможе творити в зручній та надихаючій атмосфері.

Коворкінг в Mused Art Space - прекрасна можливість займатись творчістю без зайвих турбот. Тиша, природне світло, велике приміщення та приємна музика сприятимуть твоєму творчому процесу.

ПАКЕТИ ПОСЛУГ

Обери для себе оптимальний пакет та малюй у студії скільки душа забажає. В нашому арт просторі твоє натхнення підсилиться за рахунок креативної атмосфери, а наші викладачі завжди дадуть відповідь на твої запитання та допоможуть тобі створити шедевр.

Mused Art Space - місце, де живе твоя муза

Пакет 'lite'

Якщо у тебе є всі необхідні матеріали, але немає комфортного місця для творчості - цей пакет саме для тебе.

Ти можеш обрати для себе затишне місце за круглим столом або за напольним мольбертом, ми дамо тобі фартук та всі витратні матеріали: серветки, рукавички та маску (якщо потрібно). Крім цього, ти зможеш зарядитися смачною кавою або зняти стрес келихом просекко. Все це перетворить твій творчий процес у суцільну насолоду.

Вартість:
2 години - 250 грн
4 години - 450 грн
6 годин - 600 грн

Пакет 'full'

Немає своїх пензлів та фарб? Не проблема. Mused Art Space має все, щоб допомогти тобі створити свій витвір мистецтва.

Пакет Full дозволяє тобі користуватися будь-якими матеріалами студії під час роботи в коворкінгу. Фарби, пензлі та інші інструменти в твоєму розпорядженні. Полотно ти можеш принести своє або придбати в студії. Напої та снеки - на наших плечах.

Для твого комфорту треба узгодити всі необхідні матеріали завчасно, аби випадково не закінчився улюблений колір твоєї фарби.

Вартість:
2 години - 450 грн
4 години - 800 грн
6 годин - 1100 грн

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ
co-working: lite
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати і часу бронювання.
БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ
co-working: full
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати і часу бронювання.
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone