УВАГА! УМОВИ РОБОТИ СТУДІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
Close
КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ
З 1 листопада Mused Art Space працює в режимі карантинних обмежень.

Дозволяється відвідувати заняття за наявності "жовтого" чи "зеленого" сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР тесту, зробленого не пізніше 72 годин до відвідування студії.

RESIN ART

Про клас

Чи подобаються тобі заворожуючі картини в сучасних інтер’єрах, від яких не можна відірватися годинами? Хочеш також створювати такі шедеври? Тоді цей майстер-клас саме для тебе.

Живопис епоксидною смолою дозволяє з легкістю створювати витвори мистецтва і не потребує для цього жодної художньої освіти. Наш майстер-клас доведе, що мистецтво відкрите абсолютно для всіх, незалежно від віку та досвіду.

Програма

За декілька годин ти навчишся мистецтву resin art, дізнаєшся про всі хитрості поводження з епоксидною смолою, що допоможуть тобі створити заворожуючі картини та інші вироби.

Також ти навчишся створювати незвичайні ефекти за допомогою мастихіна, фену та інших предметів, освоїш техніку делікатних зсувів руками, палицями і соломинками. Все це перетворить процес створення картини в сеанс справжньої медитації.

Результат

За підсумком майстер-класу, ти зможеш намалювати унікальну картину, залити столик або створити костери чи таці. Все це ідеально впишеться в твій інтер'єр.

Крім цього, ти забудеш про свої проблеми та стрес, занурившись в прекрасну атмосферу творчості.

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

Дати МК: 10 січня о 19:00
16 січня о 17:00
Тривалість - 1-2 год.
Вартість - від 1000 грн
ЗАПИС НА КЛАС
resin art
Протягом години менеджер студії Mused зв`яжеться з тобою для уточнення дати запису та способу оплати.
Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone