RESIN ART

Про клас

Illustration

Чи подобаються тобі заворожуючі картини в сучасних інтер'єрах, від яких не можна відірватися годинами? Хочеш також створювати такі шедеври? Тоді цей майстер-клас саме для тебе.
Живопис епоксидною смолою дозволяє з легкістю створювати витвори мистецтва і не потребує для цього жодної художньої освіти. Наш майстер-клас доведе, що мистецтво відкрите абсолютно для всіх, незалежно від віку та досвіду.
❗Зверни увагу, зо дана техніка не рекомендована вагітним, годуючим матерям та дітям до 16 років.

Програма

За декілька годин ти навчишся мистецтву resin art, дізнаєшся про всі хитрості поводження з епоксидною смолою, що допоможуть тобі створити заворожуючі картини та інші вироби.

Також ти навчишся створювати незвичайні ефекти за допомогою мастихіна, фену та інших предметів, освоїш техніку делікатних зсувів руками, палицями і соломинками. Все це перетворить процес створення картини в сеанс справжньої медитації.

Результат

За підсумком майстер-класу, ти зможеш намалювати унікальну картину, залити столик або створити костери чи таці. Все це ідеально впишеться в твій інтер'єр.

Крім цього, ти забудеш про свої проблеми та стрес, занурившись в прекрасну атмосферу творчості.

Деталі класу

Дати МК: очікуються
після відкриття

Вартість:Картина 30*30 см - 1000 грнКартина 40*40 см - 1150 грнЖеод 40 см - 1350 грнСтолик d47 см - 2000 грнСтіл з підсвіткою d47 см - 2800 грнТаця d30 см - 1600 грн