Про арт-бокси

Арт-бокс - спеціальний набір для творчості, який ми збираємо з любов'ю для тебе разом з командою Mused. Кожний бокс має свій напрям і включає в себе всі необхідні матеріали та інструменти, які тобі знадобляться для створення шедевру.

Якщо ти хочеш малювати вдома або шукаєш ідеальний подарунок для творчої особистості, то наші арт-бокси стануть найкращим варіантом.

Арт-бокси бувають 3х розмірів:
S - для 1 людини
М - для 2 людей
L - для 4 людей

АРТ БОКСИ

fluid art box

Fluid Art Box - набір необхідних матеріалів та інструментів для створення абстрактної картини у стилі fluid art, яку ми зібрали для тебе разом з командою Mused.

Всередині арт-боксу ти знайдеш (S/M/L):- полотно (1 шт. / 2 шт. / 4 шт.)- набір різнокольорових фарб (4 кол. / 6 кол. / 8 кол.)- медіум (1 шт. / 2 шт. / 4 шт.)- лак- набір стаканчиків та паличок- рукавички, захисна плівка, фартук- інструкція для створення картини

Вартість:
Fluid art box (S) - 700 грн
Fluid art box (М) - 1200 грн
Fluid art box (L) - 2200 грн

resin art box

Resin Art Box - набір необхідних матеріалів та інструментів для створення абстрактної картини у стилі resin art, яку ми зібрали для тебе разом з командою Mused.

Всередині арт-боксу ти знайдеш (S/M/L):- полотно 30*30 або d30 (1 шт. / 2 шт. / 4 шт.)- смола та затверджувач- пігменти різних кольорів (4 шт. / 5 шт. / 6 шт.)- гліттер та камінці для декору (10 г. / 20 г. / 30 г.)- набір стаканчиків та паличок- рукавички, малярна стрічка, захисна плівка, фартук, захисна маска- інструкція для створення картини

Вартість:Resin art box (S) - 900 грнResin art box (М) - 1600 грнResin art box (L) - 2900 грн