ABSTRACT ILLUSTRATION

Про напрям

Абстрактний живопис - ідеально підходить як для тих, хто ніколи не малював, так і для тих, хто просто хоче прикрасити свій інтер'єр сучасним витвором мистецтва.

Даний напрям об'єднує в собі найтрендовіші техніки: Fluid Art, Resin Art, Alko Inks та інші.

Абстрактний живопис сприяє повному зануренню у світ творчості, а також допомагає зняти стрес та отримати незабутні емоції.

КУРСИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ

interior painting

Інтер'єрна картина - один з найсвіжіших напрямів сучасного живопису. Процес створення інтер'єрної картини дозволяє відчути себе справжнім дизайнером і виразити всі твої емоції творчим шляхом.

Курс Interior Paintings - ідеально підходить для тих, хто ніколи не малював, але хоче прикрасити свій інтер'єр сучасним витвором мистецтва.

resin art

Чи подобаються тобі заворожуючі картини в сучасних інтер’єрах, від яких не можна відірватися годинами? Хочеш також створювати такі шедеври? Тоді цей майстер-клас саме для тебе. Живопис епоксидною смолою дозволяє з легкістю створювати витвори мистецтва і не потребує для цього жодної художньої освіти. Наш майстер-клас доведе, що мистецтво відкрите абсолютно для всіх, незалежно від віку та досвіду.

fluid art

Fluid Art - справжня магія в світі сучасного живопису. Тут немає жодних кордонів. Ця техніка посилює твоє емоційне сприйняття і ти зможеш створити картину, що випромінює позитивну енергію. Майстер-клас з живопису рідким акрилом ідеально підійде для тих, хто полюбляє експериментувати, цінує сучасне мистецтво, хоче навчитися творити з нуля і кому терміново потрібно розслабитися.

alcohol ink

Alko Ink - це один із найсвіжіших та найтрендовіших напрямків в абстрактному живописі.

Щоб отримати унікальну картину, потрібно всього лиш обрати кольорову гаму та почати захоплюючий процес змішування чорнил.

abstract art (60*80)

Abstract art - це майстер-клас, що дозволяє освоїти різні техніки роботи з акрилом та створити надзвичайно красиву абстрактну картину на великому полотні.

На майстер-класах ти зможеш поексперементувати з акрилом, навчишся працювати мастихіном та іншими інструментами.

Контакти

Київ, вул. Василя Липківського 16Г

mused.artspace@gmail.com
+380506833238

Close
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
Telegram
Viber
Phone